PROTEST față de MEI: Lista microbuzelor care își vor sista activitatea mâine

Embed:

LISTA CURSELOR CARE VOR FI SUSPENDATE PE DATA DE 09.10.2019 ÎN SEMN DE PROTEST FAȚĂ DE MEI.

  1. Chișinău- Călărași (toate cursele în intervalul 9-30--14-00)
  2. Chișinău-Strășeni (toate cursele în intervalul 9-30—14-00)
  3. Chișinău-Cojușna (toate cursele în intervalul 9-30—14-00)
  4. Chișinău 09-10, 09-50, 10-15, 10-30, 12-10, 13-00 -Căpriana
  5. Chișinău 08-30, 08-50, 09-15, 10-00, 10-40, 11-20, 12-00, 12-40 -Lozova
  6. Chișinău- Roșcani (toate cursele în intervalul 09-30--14-00)
  7. Chișinău- Sireți (toate cursele în intervalul 09-30--14-00)
  8. Chișinău 10.00, 11.35- Horodiște (rn Călărași)
  9. Chișinău 09.00- Nișcani
  10. Chișinău 09.30, 10.30, 11.30, 12.30-- Gălești
  11. Chișinău 10.00, 11.40-- Scoreni
  12. Chișinău 10.00, 11.30 -- Voinova
  13. Chișinău 09-00, 10.45- Țigănești
  14. Chișinău 13.40-- Hîrjauca
  15. Chișinău 13.00--Săseni
  16. Chișinău 12.50--Căbăești
  17. Chișinău 11.00, 12.00-- Vărzărești
  18. Chișinău 10.20, 12.15-- Vălcineț
  19. Chișinău 11.30, 12.55—Sadova
  20. Chișinău 09.50 – Recea (Strășeni)
  21. Chișinău10.00-- Comrat
  22. Chișinău 16.00—Cernoleuca (Donduseni)
  23. Chișinău10.30-- Volintiri
  24. Chișinău 19.50-- Carahasani
  25. Chișinău 10.10-- Ungheni
  26. Chișinău 10.45-- Scumpia
  27. Chișinău 07.15, 14.10—Ribnița
  28. Chișinău 08.50 -- Camenca
  29. Chișinău 17.33 -- Dumeni
  30. Chișinău 10.50 -- Rișcani
  31. Chișinău 10.10 – Japca (Șoldănești)
  32. Chișinău 08.00 -- Prajila
  33. Chișinău 15.00 -- Napadova
  34. Chișinău 06.15, 09.10, 09.40, 10.10, 10.50, 11.15, 11.25, 12.15, 13.05, 16.00, 16.50, 17.00, 17.30, 18.40 -- Cahul
  35. Chișinău 13.55 -- Maramonovca
  36. Chișinău 17.00 -- Drochia
  37. Chișinău 07.50, 12.00, 18.55 -- Otaci
  38. Chișinău 09.30 -- Baxani
  39. Chișinău 10.30 -- Nistreni
  40. Chișinău 09.30 -- Alcedar
  41. Chișinău 11.40 -- Cobâlea
  42. Chișinău 09.45 -- Balatina
  43. Chișinău 05.50- Dondușeni
  44. Dondușeni 07.00, 08.30, 10.00, 12.15, 16.30 -- Baraboi
  45. Dondușeni 06.45, 07.45 -- Tîrnova
  46. Dondușeni 07.45, 08.40, 13.45, 14.15, 17.15 -- Țaul
  47. Dondușeni – Arionești (două curse)
  48. Dondușeni – Crișcăuți (patru curse)
  49. Dondușeni- R. Mare (două curse)
  50. Dondușeni – satul Dondușeni (două curse)
  51. Dondușeni – Cernoleuca (doua curse)
  52. Chișinău- 08.10 – Drochia
  53. Drochia 07.15 -- Baroncea
  54. Drochia 07.30 -- Gribova
  55. Drochia 06.20 – Moara din Piatră
  56. Drochia 07.45 -- Hăsnășeni
  57. Rîșcani 04.45 -- Chișinău
  58. Rîșcani 06.35, 08.15, 11.00, 11.50 -- Costești
  59. Rîșcani 10.00, 12.30 -- Mihăileni
  60. Rîșcani 06.15, 11.30 -- Ciubara
  61. Rîșcani 10.30, 13.00, 16.25 -- Braniște
  62. Rîșcani 14.05 -- Corlăteni
  63. Bălți 13.40 -- Duruitoarea
  64. Rîșcani 08.00 -- Soroca
  65. Rîșcani 12.50 – Zaicani
  66. Chișinău- 08.45, 09.30, 11.05, 12.20, 13.10, 15.15, 15.30- Ialoveni
  67. Chișinău 12.00—Nimoreni
  68. Chișinău 12.55—Malcoci
  69. Chișinău 09.40, 10.30, 12.10, 13.10, 14.50- Sociteni
  70. Chișinău 11.20-- Pogănești
  71. Chișinău 08.45, 10.55, 11.55, 13.55 – Hîncești
  72. Chisinau 12.00, 15.30 – Giurgiulești
  73. Chișinău 13.25 – Etulia
  74. Chișinău 09.40 – Cișmichioi
  75. Chișinău 10.00- Rezina
  76. Rezina 11.30-Bălți1 5.30
  77. Chișinău 8.45, 09.20, 09.30, 09.40, 09.50, 10.00, 10.20, 10.40, 11.00, 11.05, 11.10, 11.20, 11.30, 11.40, 11.50, 12.00, 12.10, 12.20, 12.40, 13.00, 13.10 , 13.20, 13.30, 13.40, 13.50 - Ialoveni
  78. Chișinău 12.00- Malcoci
  79. Chișinău 12.55- Nimoreni
  80. Chișinău 09-30- Ghetlova
  81. Chișinău 13-00- Temeleuți (rn Călărași)
  82. Chișinău – Orhei (toate cursele între orele 10.00-13.20- total 22 curse din Chișinău)
  83. Caușeni 11.30- Ciuflești
  84. Chișinău 14.30- Opaci
  85. Chișinău 10.40, 12.10, 13.05- Zîmbreni
  86. Chișinău 08.50 10.00, 13.00- Chirca
  87. Chișinău 10.30, 12.00, 13.00- Cimișlia
  88. Chișinău 8.45- Șercani
  89. Chișinău 10.45- Zahoreni
  90. Chișinău 11.15- Furceni
  91. Hîncești 09.30, 11.50, 13.30 – Mirești
  92. Chișinău 10.00, 14.00, 16.10 – Bujor
  93. Chișinău 09.00, 10.30, 14.00 – Horodca
  94. Chișinău 09.20, 09.30, 09.40, 09.50, 10.00, 10.20, 10.40, 11.00, 11.10, 11.20, 11.30, 11.40, 11.50, 12.00, 12.10, 12.20, 12.40, 13.00, 13.20, 13.30, 13.40, 13.50 – Ialoveni
  95. Chișinău 11.45 – Leușeni
  96. Chișinău 11.15 – Drăgușenii Noi
  97. Chișinău 13.10 – Tălăiești
  98. Hîncești 09.40 – Tălăiești
  99. Chișinău 09.00, 09.40, 10.40, 11.30 – Basarabeasca
  100. Chișinău 14.45 – Plopi 06.15,
  101. Leova 13.00 – Sărățica Veche
  102. Chișinău 16.10, 18.00 - Pojăreni
  103. Ceadîr Lunga 04.30, 5.45 – Chișinău 09.45, 13.50
  104. Chișinău 07.15 – Copceac
  105. Chișinău 08.40 – Vulcănești
  106. Chișinău 09.20 – Cairaclia
  107. Bijghioz 07.30 – Chișinău
  108. Baurci 06.35 – Chișinău
  109. Vulcănești 07.50 – Chișinău
  110. Chișinău 08.00, 09.20, 10.40, 12.10, 12.40 – Sagaidac
  111. Chișinău 08.00, 11.25 – Zîmbreni
  112. Chișinău 10.00 – Tiraspol
  113. Chișinău 11.00- Iargara
  114. Chișinău 12.15- Leova
  115. Chișinău 13.15- Leova
  116. Chișinău 15.30- Beștemac
  117. Nisporeni 09.00- Bălți
  118. Chișinău 09.20, 10.45- Nisporeni
  119. Chișinău 10.30- Cristești
  120. Chișinău 10.35, 11.30-Molovata
  121. Chișinău 11.00, 14.00- Oxentia
  122. Chișinău 9.30- Jevreni
  123. Chișinău 10.10, 11.00- Mașcăuți
  124. Chișinău 11.30, 12.50- Răzeni
Pe aceeaşi temă

Lasă un comentariu